Technické tréningy Drill&Run

Technické tréningy "drill&run" vychádzajú z metodiky pose running bežeckého workshopu a sú zamerané na ďalší rozvoj bežeckej techniky, sily, ohybnosti a koordinácie.

 

Všetci bežci a bežkyne, ktorí absolvovali niektorý z workshopov správnej techniky behu, sa môžu prihlásiť na tieto tréningy.
Ďalej upevňujete získané zručnosti a pohybové návyky a zlepšujete koordináciu pohybov, Tréningy sa konajú pravidelne v stredu ráno na atletickom štadióne na Lafranconi o 8:00 hod a trvajú 60-75 min alebo podľa dohody v Horskom parku.
Individuálne poradenstvo, mnohé rady a tipy robia tento tréning výnimočným na ceste k tomu, aby ste sa stali skvelým "pose" bežcom či bežkyňou.
Našim cieľom je nielen perfektná bežecká technika, ale aj radosť z pohybu a majstrovské trénovanie. Viac info dostanete na našom technickom tréningu.

Chcem sa príhlásiť na tréning.

  • Stano 20.07.2019 11:17:01

    Trenoval som na polmaraton, ale zapalila sa mi slacha v kolene. Par mesiacov bez behu. Na rehabilitaciach sme zistili, ze to bolo z nespravneho behu. Tak dalsim krokom bolo najst si trenera na spravnu techniku behu. Mojim cielom nebola rychlost, neboli nekonecne km, ale aby som behal bez zraneni. Zatial sa mi zranenia vyhybaju, silu, techniku a rychlost sme nakoniec s Monikou nabrali a beh som potreboval kvoli triatlonu, ktoremu sa venujem

    • Monika Ruffini 20.07.2019 12:53:27

      Vyhýbať sa zraneniam bolo, je a bude stale jedným z hlavných cieľov mojich tréningov. A teším sa rovnako aj z každého úspechu. Len vtedy má moja snaha zmysel.

Vaše názory

Prosím opíšte prvé 4 písmená zo slova TERAPIA