1791971
top of page

WORKSHOPY a TRÉNINGY

Bežecké špecifické tréningy zamerané na správnu techniku behu a jej učenie

Techniku behu trénujeme a učíme skupinovo aj individuálne

e9fa97c0-1558-469d-9bc2-16bc055499a8.jpeg

Technický tréning v skupine

Ut 7:30/17:30 Štv 7:30/17.30 Str 8:00

Zlepšovanie techniky behu pre začiat.aj pokročilých bežcov a bežkyne,  silové a koordinačné cvičenia, rozvoj flexibility, príprava na preteky. Viac

Cena:

€ 20

IMG_0651.jpeg

 celoročne - Po - Ne  - 7:30 - 18:00 

Teória a prax v jednom. Pre skupiny od 3 do 30 ľudí. Ideálny pre firmy. Viac 

Cena:

podľa dohody

F7F276E2-5B75-4A6F-8701-95E914043D4E.jpeg

Technický tréning individuálny

celoročne Po - Pia  - podľa dohody

Zlepšovanie techniky behu pre začiat.aj pokročilých bežcov a bežkyne,  silové a koordinačné cvičenia, rozvoj ohybnosti a kľbovej pohyblivosti, individuálne analýzy a bežecký coaching. Viac

Cena:

€ 30

KBZ1.jpg

Kurz behania pre začiatočníkov

30.6 2021 - 3.9.2021 Str - So - 18.00

Úvod do behania pre nováčikov a všetkých, ktorí behajú alebo chcú behať pre zdravie. Viac 

Cena:

€ 120/kurz

Snímka obrazovky 2020-10-21 o 13.53.07.j

Prednášky a prezentácie

celoročne /aj online

Tématické prednášky o behaní, športovej príprave, regenerácii, výžive, tréningu a ďalšie zaujímavé témy na základe dohody a bližšej špecifikácie. 
Viac

Cena:

podľa dohody

Chcem objednať workshop/tréning/kurz
Vyberte možnost

Vaša správa bola odoslaná! Ďakujeme.

Objednávkový formulár
Individuálny workshop

Individuálny workshop správnej techniky behu

celoročne
Pondelok - Piatok

7:30 -18:00  

Tréning správnej techniky behu, (6 tréningov v trvaní 90min.) kde sa učíte pochopiť techniku a biomechaniku behu teoreticky aj prakticky. Učíte sa kontrolovať a koordinovať svoje pohyby, zistíte v čom spočíva tajomstvo rýchlosti aj ľahkosti behu, ukážeme vám praktické cvičenia a drily pre nácvik a zlepšenie techniky behu a koordinácie pohybov, analyzujeme váš beh slovne aj obrazom. Venujeme sa vám od rozklusu a rozcvičenia až po záverečné uvoľnenie individuálne, za každého počasia, v termíne, ktorý vám vyhovuje. Odpovieme radi na vaše otázky, poradíme vám ak máte bežecké zranenia, alebo bojujete s nadváhou. Vy musíte urobiť len prvý krok - objednať si tento skvelý a jedinečný workshop.

Skupinový workshop správnej techniky behu

celoročne
Pondelok - Nedeľa

7:30 -18:00  

Skvelá praktická skúsenosť pre každého, začiatočníka aj profíka ako úvod do správnej techniky behu. Ak už dlhšie uvažujete o tom, či je vaša technika behu správna, a kde robíte pri behu chyby, a neviete si odpovedať na tieto otázky vyskúšajte niektorý z našich skupinových workshopov, ktoré pravidlene organizujeme v rámci celého Slovenska.

Stručná analýza behu každého účastníka, teória k správnej technike behu s ukážkami, jednoduché cvičenia a drily, ktoré sa dajú ihneď zaradiť do vlastného tréningu, tipy pre zlepšenie techniky behu. Ukážky praktických cvičení na zlepšenie ohybnosti a kĺbového rozsahu, identifikovanie skráteného svalstva ako limitujúceho faktoru pre správnu techniku behu.

Sledujte našu stránku, náš facebook a Instagram a prihláste sa na niektorý z pripravovaných workshopov. 

 

Kurz behania pre začiatočníkov

sezónne

jar /jeseň

 

aktuálne

30.6. - 3.9. 2021

Ak hľadáte možnosť alebo spôsob ako sa dostať k pravidelnému behaniu a chcete si zlepšiť zdravie aj kondíciu, potom je tento kurz to pravé pre vás. Pod vedením bežeckého coucha vás zasvätíme do umenia behať, bez obáv zo zranení, nadmerného úsilia a stresu. Skupinový tréning bude ten správny začiatok pre vaše pravidelné behanie. 20 bežeckých tréningov (2 tréningy za týždeň), jeden tréning v trvaní 60 min. Posledný týždeň nás čaká súvislý 30 minútový beh, po ktorom už pre vás vytrvalostný beh nebude žiadna neznáma, ale váš dobrý partner na ceste za kondíciou, duševnou pohodou a zdravím.

 

Technický tréning v skupine

celoročne

 

Utorok/Štvrtok

7:30 alebo 17:30

 

Streda

8:00

Pravidelné ranné a poobedňajšie tréningy, 1 alebo 2x do týždňa v malej skupinke (max. 6 osôb) na zlepšovanie techniky behu, zbavenie sa zlozvykov a stereotypov, zlepšenie nervovo-svalovej koordinácie, vybudovanie správnej postúry, zlepšenie špecifickej bežeckej kondície, zlepšenie rozsahu pohybov a uvoľnenosti, budovanie rýchlosti, rýchlostnej vytrvalosti a koordinácie. Výhodou skupinových tréningov z pohľadu zlepšenia techniky behu sú cvičenia s partnerom, lepšie utváranie obrazu o prevedení konkrétneho pohybu, vnímanie pohybu v rôznom prevedení, vzájomná motivácia. 

Tréningy sa konajú na atletickom štadióne na Lafranconi, alebo v Horskom parku, alebo na Železnej studničke, vždy podľa tréningových cieľov, a na základe predošlej dohody.

Technický tréning individuálny

Celoročne

podľa dohody

Ak chcete zlepšiť alebo zmeniť svoju techniku behu, ale neviete sa časovo prispôsobiť skupinovým tréningom, dohodnite si s nami individuálne tréningy. Okrem zmien v technike behu, môžete očakávať zlepšenie kondície, silových schopností, koordinácie pohybov, zmenu vnímania pohybu a behu, nové podnety a tipy pre váš bežecký tréning. Individuálne môžeme prispôsobiť tempo a napredovanie vašim koordinačným schopnostiam zlepšenie ohybnosti a pružnosti. Objavte s nami nový rozmer behu!

Prednášky a prezentácie

celoročne

aj online 

podľa dohody

Centrum bežeckej terapie ponúka klientom okrem praktických kurzov a workshopov aj teoretické prednášky a semináre z oblasti športu, športového tréningu a prípravy, a ich súčastí ako regenerácia, športový výkon, športové zranenia, alebo športová výživa. Výhodou je možnosť spojenia teórie s praxou - súčasnou realizáciou workshopu s tematickým zameraním ako napr.: Správna technika behu, Zdravý chrbát, Joga a strečing pre bežcov, Ako účinne regenerovať, Tréningové prostriedky a metódy pre zlepšenie bežeckého výkonu a i

Skupinový workshop
Technický tréning 1
Kurz behania pre začiatočníkov
Technický tréning 2
Prednášky a prezentácie
  • Facebook Sociální Icon
  • YouTube Sociální Icon
  • Instagram
bezeckaterapia_logo.png
  • Facebook Sociální Icon
  • YouTube Sociální Icon
  • Instagram
bottom of page